Anime România
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Un forum dedicat tuturor fanilor de anime din Romania si nu numai. Va asteptam aici ! :)
 
AcasaCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Te plictiseşti ? Intră chiar acum pe chat ! (doar utilizatorii înregistraţi au acces la chat) Viteza

 

 Merry Nightmare

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
eKoko

eKoko


Mesaje : 44
Otaku Points : 74
Reputaţie Otaku : 0
Data de inscriere : 01/01/2016
Varsta : 21
Localizare : blue planet

Merry Nightmare Empty
MesajSubiect: Merry Nightmare   Merry Nightmare Icon_minitimeVin Ian 01, 2016 2:49 am

Mi-a fost greu să aleg între ea și Law . Law e partea aia a mea rece , mai depresivă dar care încă încearcă dar Merry e nu știu,parcă mă descrie .

Merry Nightmare Large

Chiar dacă anime-ul și manga nu sunt destul de cunoscute mi-au atras atenția din primul episod/capitol .

Merry e energică și copilăroasă -dar are și o parte bipolară,cam ca și mine- Acum zâmbește,acum zice că speranțele îi sunt distruse .
Își caută locul de unde a venit -sincer,și eu caut acea persoană care să nu mă abandoneze când găsește pe altcineva- . Iubește jocurile și gogoșile -cu jocurile nu prea o am bcs memoria dar gogoșile omege e viața mea

Merry Nightmare Large

Mereu sare în ajutor când e nevoie și nu e bună la cuvinte -decât uneori- .
Mereu când citesc manga și e un moment cu ea mă simt de parcă eu sunt personajul ei .
Sus In jos
Ale-chan

Ale-chan


Mesaje : 73
Otaku Points : 92
Reputaţie Otaku : 3
Data de inscriere : 30/12/2015
Varsta : 23
Localizare : Konoha.

Merry Nightmare Empty
MesajSubiect: Re: Merry Nightmare   Merry Nightmare Icon_minitimeVin Ian 01, 2016 4:11 am

Măi, spre ruşinea mea nu am auzit de anime-ul ăsta deci mi-ai putea spune cum se numeşte?
Sunt prea curioasă acum, deci nu scapi de mine când sunt aşa :)

Sus In jos
eKoko

eKoko


Mesaje : 44
Otaku Points : 74
Reputaţie Otaku : 0
Data de inscriere : 01/01/2016
Varsta : 21
Localizare : blue planet

Merry Nightmare Empty
MesajSubiect: Re: Merry Nightmare   Merry Nightmare Icon_minitimeVin Ian 01, 2016 1:05 pm

Se numește Yumekui Merry .
Anime-ul e destul de slab și nu respectă manga x_x,sincer să zic .
Dacă vrei să-l urmărești mai bine îi citești manga
Sus In jos
Continut sponsorizat





Merry Nightmare Empty
MesajSubiect: Re: Merry Nightmare   Merry Nightmare Icon_minitime

Sus In jos
 
Merry Nightmare
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Yumekui Merry

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime România :: Anime Zone :: Personajul tău anime !-
Mergi direct la: