Anime România
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Un forum dedicat tuturor fanilor de anime din Romania si nu numai. Va asteptam aici ! :)
 
AcasaCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Te plictiseşti ? Intră chiar acum pe chat ! (doar utilizatorii înregistraţi au acces la chat) Viteza

 

 Lovely Complex

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Robi

Robi


Mesaje : 30
Otaku Points : 70
Reputaţie Otaku : 0
Data de inscriere : 31/12/2015
Varsta : 23

Lovely Complex Empty
MesajSubiect: Lovely Complex   Lovely Complex Icon_minitimeJoi Dec 31, 2015 6:12 am

Lovely Complex O8bdr5
Genul Seriei:Dragoste,Comedie,Slice of Life

Numar Episoade:24

Durata episod:24 minute

Poveste: Lovely Complex este o poveste de dragoste între un băiat și o fată din Sakai, Osaka. Fata, Risa Koizumi, are înălțimea de 1,72cm,fiind mai înaltă decât o fată japoneză de înălțime medie. Băiatul, Atsushi Otani are înălțimea de 1,56,fiind mult mai scund decât un băiat japonez de înălțime medie. Din această cauză cei doi sunt numiți "Stan și Bran", după un duo comic popular, care are o diferență de înălțime similară. În timpul școlii de vară, un student foarte înalt numit Ryouji Suzuki (de la o altă clasă), apare și Risa se îndrăgostește de el imediat, deoarece el este înalt. Există o fată pe care Atsushi o place la fel, astfel Risa și Atsushi decid să lase deoparte diferențele lor și se ajută reciproc la interesele lor de dragoste. Dar când ajung să se cunoască mai bine, sentimentele lui Risa pentru Atsushi încep să înflorească, și viața ei pentru iubire devine complicată de acum încolo.


Ultima editare efectuata de catre Robi in Sam Ian 02, 2016 4:35 am, editata de 2 ori
Sus In jos
Ale-chan

Ale-chan


Mesaje : 73
Otaku Points : 92
Reputaţie Otaku : 3
Data de inscriere : 30/12/2015
Varsta : 23
Localizare : Konoha.

Lovely Complex Empty
MesajSubiect: Re: Lovely Complex   Lovely Complex Icon_minitimeJoi Dec 31, 2015 4:04 pm

Lovely Complex a fost printre primele anime-uri văzute de mine. Îl urmăream pe Animax şi stăteam până la 11-12 seara să urmăresc episoadele, mă certam şi cu mama :))
Merită vizionat! :3
Sus In jos
Vizitator
Vizitator




Lovely Complex Empty
MesajSubiect: Re: Lovely Complex   Lovely Complex Icon_minitimeJoi Dec 31, 2015 4:28 pm

Unul dintre anime-urile mele romance favorite :3 cred ca l-am vazut in jur de 2 ori, complet, pe Animax. Am vazut si filmul(live action), desi nu era subtitrat in romana, doar pentru ca eram innebunita dupa el. Este o comedie romantica frumoasa, il recomand cu drag!
Sus In jos
Continut sponsorizat





Lovely Complex Empty
MesajSubiect: Re: Lovely Complex   Lovely Complex Icon_minitime

Sus In jos
 
Lovely Complex
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime România :: Genuri :: Dragoste-
Mergi direct la: