Anime România
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Un forum dedicat tuturor fanilor de anime din Romania si nu numai. Va asteptam aici ! :)
 
AcasaCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Te plictiseşti ? Intră chiar acum pe chat ! (doar utilizatorii înregistraţi au acces la chat) Viteza

 

 Dreaming Mary

In jos 
AutorMesaj
Vizitator
Vizitator




Dreaming Mary  Empty
MesajSubiect: Dreaming Mary    Dreaming Mary  Icon_minitimeSam Ian 02, 2016 12:59 pm

Dreaming Mary  23ux5ww
Dreaming Mary  Ifykph
Dreaming Mary  15h0q4x



Dreaming Mary este un joc creepy/kawaii despre o fata pe nume Mary care se pierde in visele ei. Noi trebuie s-o ajutam sa se trezeasca.

Mie mi-a placut mult jocul, sunt fascinata de astfel de jocuri cu mister, plus ca sunt pixelate <3

Link pentru gameplay

Sus In jos
Ale-chan

Ale-chan


Mesaje : 73
Otaku Points : 92
Reputaţie Otaku : 3
Data de inscriere : 30/12/2015
Varsta : 23
Localizare : Konoha.

Dreaming Mary  Empty
MesajSubiect: Re: Dreaming Mary    Dreaming Mary  Icon_minitimeDum Ian 03, 2016 1:48 pm

Un joc distractiv pe care sigur o să-l joc şi eu, dar cred că locul lui ar trebui să fie în altă categorie. E doar ceea ce cred. Dar o bună recomandarea de joc :)
Sus In jos
Vizitator
Vizitator




Dreaming Mary  Empty
MesajSubiect: Re: Dreaming Mary    Dreaming Mary  Icon_minitimeDum Ian 03, 2016 1:51 pm

Ale-chan a scris:
Un joc distractiv pe care sigur o să-l joc şi eu, dar cred că locul lui ar trebui să fie în altă categorie. E doar ceea ce cred. Dar o bună recomandarea de joc :)

Categoria asta trebuia folosita pentru a recomanda jocuri, dar se pare ca ne-am incurcat =]]
Sus In jos
Ale-chan

Ale-chan


Mesaje : 73
Otaku Points : 92
Reputaţie Otaku : 3
Data de inscriere : 30/12/2015
Varsta : 23
Localizare : Konoha.

Dreaming Mary  Empty
MesajSubiect: Re: Dreaming Mary    Dreaming Mary  Icon_minitimeDum Ian 03, 2016 2:34 pm

Un admin pe aici?
* cri cri cri*
Sus In jos
Vizitator
Vizitator




Dreaming Mary  Empty
MesajSubiect: Re: Dreaming Mary    Dreaming Mary  Icon_minitimeDum Ian 03, 2016 2:34 pm

Lasa asa, nu supara pe nimeni ;-;
Sus In jos
Continut sponsorizat





Dreaming Mary  Empty
MesajSubiect: Re: Dreaming Mary    Dreaming Mary  Icon_minitime

Sus In jos
 
Dreaming Mary
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime România :: Fun Zone :: Anime Games-
Mergi direct la: