Anime România
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Un forum dedicat tuturor fanilor de anime din Romania si nu numai. Va asteptam aici ! :)
 
AcasaCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Te plictiseşti ? Intră chiar acum pe chat ! (doar utilizatorii înregistraţi au acces la chat) Viteza

 

 Ookami Shoujo to Kuro Ouji

In jos 
AutorMesaj
Vizitator
Vizitator




Ookami Shoujo to Kuro Ouji Empty
MesajSubiect: Ookami Shoujo to Kuro Ouji   Ookami Shoujo to Kuro Ouji Icon_minitimeSam Ian 02, 2016 3:51 am


Genul seriei: comedie, romantic, viață de liceu

Număr de episoade: 12

Descriere: Povestea acestei serii o are în prim plan pe Erika, o adolescentă de 16 ani, care îi povestește întruna prietenei sale despre fanteziile ei romantice, în ciuda faptului că nu are un prieten. Oricum, ea se laudă tuturor fetelor cu iubitul ei arătos dintr-o fotografie, dar care se dovedește a fi un elev al școlii în care învață ea, numit Kyouya Sata. În cele din urmă n-are de ales și trebuie să se dea drept iubita lui. Din păcate personalitatea sadică al lui Sata îi trădează înfățișarea angelică. Acesta profită de slăbiciunea Erikăi, tratând-o asemenea unui cățeluș. Așadar, relația dintre cei doi va progresa sau vor rămâne veșnic la stăpân sadic - cățel loial?


Ookami Shoujo to Kuro Ouji Pic_1423175723_3


Ultima editare efectuata de catre Mirajane in Dum Ian 03, 2016 2:05 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
Vizitator
Vizitator




Ookami Shoujo to Kuro Ouji Empty
MesajSubiect: Re: Ookami Shoujo to Kuro Ouji   Ookami Shoujo to Kuro Ouji Icon_minitimeSam Ian 02, 2016 9:13 am

L-am vazut acum ceva timp si m-a surprins frumos, totusi cam fortata trecerea de la "baiatul rau" la cel care sta sa caute ce ea un lantisor intre gunoaie.
Sus In jos
eKoko

eKoko


Mesaje : 44
Otaku Points : 74
Reputaţie Otaku : 0
Data de inscriere : 01/01/2016
Varsta : 21
Localizare : blue planet

Ookami Shoujo to Kuro Ouji Empty
MesajSubiect: Re: Ookami Shoujo to Kuro Ouji   Ookami Shoujo to Kuro Ouji Icon_minitimeSam Ian 02, 2016 1:19 pm

L-am văzut și-l recomand : 3 personajul principal e epic rău . Relația lor e de neînțeles și te lasă să dorești să vezi finalul .
Sus In jos
Continut sponsorizat





Ookami Shoujo to Kuro Ouji Empty
MesajSubiect: Re: Ookami Shoujo to Kuro Ouji   Ookami Shoujo to Kuro Ouji Icon_minitime

Sus In jos
 
Ookami Shoujo to Kuro Ouji
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime România :: Genuri :: Dragoste-
Mergi direct la: