Anime România
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Un forum dedicat tuturor fanilor de anime din Romania si nu numai. Va asteptam aici ! :)
 
AcasaCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Te plictiseşti ? Intră chiar acum pe chat ! (doar utilizatorii înregistraţi au acces la chat) Viteza

 

 Accel World

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Robi

Robi


Mesaje : 30
Otaku Points : 70
Reputaţie Otaku : 0
Data de inscriere : 31/12/2015
Varsta : 23

Accel World Empty
MesajSubiect: Accel World   Accel World Icon_minitimeSam Ian 02, 2016 2:47 am

Accel World Az6q7o
Genul seriei: Science-Fiction,Dragoste, Actiune

Număr de episoade: 24

Lungimea episodului : 24 minute

Poveste:Într-o zi de toamnă din anul 2046, Haruyuki se întâlneşte cu Kuroyuki-hime, cea mai frumoasă fată din şcoală. Întâlnirea aceasta îi schimbă viaţa băiatului din şcoala generală care este bruscat des. Printr-un program misterios pe care aceasta i l-a dat, Haruyuki află despre existenţa lumii virtuale Accel World (Lumea accelerată). În urma acelei întâlniri predestinate Haruyuki, un elev cu cea mai proastă poziţie socială devine un Burst Linker, un cavaler curajos ce apără o prinţesă.


Ultima editare efectuata de catre Robi in Sam Ian 02, 2016 5:01 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
eKoko

eKoko


Mesaje : 44
Otaku Points : 74
Reputaţie Otaku : 0
Data de inscriere : 01/01/2016
Varsta : 21
Localizare : blue planet

Accel World Empty
MesajSubiect: Re: Accel World   Accel World Icon_minitimeSam Ian 02, 2016 1:32 pm

o Doamne
deci îți rămân datoare cu un suc ,serios .
Voiam să încep anime-ul ăsta dar după am uitat de el,îmi plăcea enorm de mult descrierea lui .

Mulțam faaain
Sus In jos
 
Accel World
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime România :: Genuri :: SF-
Mergi direct la: