Anime România
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Un forum dedicat tuturor fanilor de anime din Romania si nu numai. Va asteptam aici ! :)
 
AcasaCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Te plictiseşti ? Intră chiar acum pe chat ! (doar utilizatorii înregistraţi au acces la chat) Viteza

 

 Unde au disparut unicornii ?

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
Vizitator
Vizitator




Unde au disparut unicornii ?  Empty
MesajSubiect: Unde au disparut unicornii ?    Unde au disparut unicornii ?  Icon_minitimeVin Ian 01, 2016 3:31 am

Unde au disparut unicornii ?  2zit0k0

Merge pe strada cautad subiecte de cercetare. Vantul bate usor din diferite parti, parul sau roscat fiind imprastiat in toate directiile. Intra pe o alee ingusta, putin mirositaoare de la petele sangerii ce acopera tapetul murdar.Abia daca se zarea ceva, singura sursa de lumina provenea de la un stalp de iluminare, care si el palpaia incet si neclar.Era locul ei preferat, dintre toate aleile care au cunoscut-o, aici si-a petrecut cel mai mult timp. Urme rosii provenite din lucrarile ei anterioare inca erau vizibile pe pereti.

Ilustreaza un mic zambet in coltul gurii, in timp ce se uita la femeia care a ajuns in fata ei. Avea parul nepieptanat, hainele rupte . Femeia se uita cu mirare , incercand sa inteleaga ce se pentrece. " Scuza-ma, dar mi s-a spus sa vin aici." Asta a vrut sa spuna, dar nu a mai apucat.Tot ce s-a auzit a fost un mic scancet de durere. Katana roscatei i-a strapuns pieptul.

Scoate din geanta pe care o purta cu ea o franghie si i-o infasoara in jurul mainilor victimei ,care deja si-a pierdut cunostinta de la hemoragia profunda. O trage incet dupa pubela de gunoi ce se afla dupa colt. "Acum incepe distractia", spune ea cu un zambet inocent . Ochii erau fixati pe noul sau subiect.


O sa fac si o continuare cred, pana atunci am nevoie de pareri si sfaturi ^^

Sus In jos
Nana☆chan

Nana☆chan


Mesaje : 23
Otaku Points : 89
Reputaţie Otaku : 0
Data de inscriere : 31/12/2015
Varsta : 21
Localizare : Ploiesti

Unde au disparut unicornii ?  Empty
MesajSubiect: Re: Unde au disparut unicornii ?    Unde au disparut unicornii ?  Icon_minitimeVin Ian 01, 2016 3:37 am

Vaaaaai <3 Ce frumoos *-* Mai vleau, dar cred ca ai putea face "capitolele" ceva mai lungi c:
Sus In jos
Vizitator
Vizitator




Unde au disparut unicornii ?  Empty
MesajSubiect: Re: Unde au disparut unicornii ?    Unde au disparut unicornii ?  Icon_minitimeVin Ian 01, 2016 3:41 am

Nana☆chan a scris:
Vaaaaai <3 Ce frumoos *-* Mai vleau, dar cred ca ai putea face "capitolele" ceva mai lungi c:

Multumesc, eu mi-am stors fiecare neuron sa fac asta, dar o sa incerc sa le fac mai lungi pentru tine :))
Sus In jos
Vizitator
Vizitator




Unde au disparut unicornii ?  Empty
MesajSubiect: Re: Unde au disparut unicornii ?    Unde au disparut unicornii ?  Icon_minitimeVin Ian 01, 2016 3:51 am

Povestea nu este uimitoare , dar pot spune ca exista . Descrierea isi face simtita prezenta , lucru care-mi place . Povestea prezinta mister si arata un personaj cu o personalitate interesanta , probabil placuta de cititori .
Inca nu este uimitor , dar este ok . Sa spunem c-am schitat un ranjet ( pentru tine ) , incearca sa scrii mai mult si ai grija ca descrierea sa nu ocupe locul povestii .
Sus In jos
Vizitator
Vizitator




Unde au disparut unicornii ?  Empty
MesajSubiect: Re: Unde au disparut unicornii ?    Unde au disparut unicornii ?  Icon_minitimeVin Ian 01, 2016 4:05 am

Yobichon a scris:
Povestea nu este uimitoare , dar pot spune ca exista . Descrierea isi face simtita prezenta , lucru care-mi place . Povestea prezinta mister si arata un personaj cu o personalitate interesanta , probabil placuta de cititori .
  Inca nu este uimitor , dar este ok . Sa spunem c-am schitat un ranjet ( pentru tine ) , incearca sa scrii mai mult si ai grija ca descrierea sa nu ocupe locul povestii .

Multumesc senpai, data viitoare o sa pun mai mult suflet *pentru tine* si o sa incerc sa bag mai multa actiune ^^
Sus In jos
Ale-chan

Ale-chan


Mesaje : 73
Otaku Points : 92
Reputaţie Otaku : 3
Data de inscriere : 30/12/2015
Varsta : 23
Localizare : Konoha.

Unde au disparut unicornii ?  Empty
MesajSubiect: Re: Unde au disparut unicornii ?    Unde au disparut unicornii ?  Icon_minitimeVin Ian 01, 2016 4:14 am

Când însfârşit părea interesant, brusc s-a terminat. Nu-mi place, dar te iert de data asta. Descriere ai, dar nu cât să-mi placă mie.
La unele faze m-ai cam lăsat în ceață şi e păcat pentru că începuse bine.
Aştept şi eu un capitol, please fă-l mai lung :))
Spor la scris!
Sus In jos
eKoko

eKoko


Mesaje : 44
Otaku Points : 74
Reputaţie Otaku : 0
Data de inscriere : 01/01/2016
Varsta : 21
Localizare : blue planet

Unde au disparut unicornii ?  Empty
MesajSubiect: Re: Unde au disparut unicornii ?    Unde au disparut unicornii ?  Icon_minitimeVin Ian 01, 2016 1:09 pm

Uii
M-a ținut cu sufletul la gură Y ^ Y interesant . Ar merge o parte a 2-a
Sus In jos
Satomi-Kun Henshin
Sensei-Master (Admin)
Sensei-Master (Admin)
Satomi-Kun Henshin


Mesaje : 54
Otaku Points : 11092
Reputaţie Otaku : 9
Data de inscriere : 30/12/2015
Varsta : 26
Localizare : Tokyo, Japan

Unde au disparut unicornii ?  Empty
MesajSubiect: Re: Unde au disparut unicornii ?    Unde au disparut unicornii ?  Icon_minitimeVin Ian 01, 2016 1:16 pm

E frumoasă, fă capitolele mai lungi !
Sus In jos
https://animero.forum.st
Vizitator
Vizitator




Unde au disparut unicornii ?  Empty
MesajSubiect: Re: Unde au disparut unicornii ?    Unde au disparut unicornii ?  Icon_minitimeVin Ian 01, 2016 2:52 pm

Super! Abia astept continuarea.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Unde au disparut unicornii ?  Empty
MesajSubiect: Re: Unde au disparut unicornii ?    Unde au disparut unicornii ?  Icon_minitime

Sus In jos
 
Unde au disparut unicornii ?
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime România :: Anime Zone :: Anime "My Story"-
Mergi direct la: