Anime România
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Un forum dedicat tuturor fanilor de anime din Romania si nu numai. Va asteptam aici ! :)
 
AcasaCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Te plictiseşti ? Intră chiar acum pe chat ! (doar utilizatorii înregistraţi au acces la chat) Viteza

 

 One Week Friends

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
eKoko

eKoko


Mesaje : 44
Otaku Points : 74
Reputaţie Otaku : 0
Data de inscriere : 01/01/2016
Varsta : 21
Localizare : blue planet

One Week Friends Empty
MesajSubiect: One Week Friends   One Week Friends Icon_minitimeVin Ian 01, 2016 3:22 am

One Week Friends -Isshuukan Friends- : Un anime foarte bun care l-aș introduce în seria ” you must see ” . E destul de necunoscut dar are o poveste innteresantă:

Kaori Fujimiya este mereu singură deoarece toate amintirile ei frumoase/petrecute cu prietenii dispar în fiecare luni.Decizând că vrea să fie prietenul ei chiar dacă are această problemă,Yuuki Hase încearcă să devină mai apropiat de Kaori în fiecare săptămână.dorindu-și ca într-o zi ea să-l numească ”Un prieten” .

Opinia mea: Sincer am subestimat acest anime dar am zis că la plictiseală merge . Și n-a fost chiar așa . L-am terminat în 2 zile -are 12 episoade-.Poate povestea se repetă în fiecare episod dar pur și simplu e întrebarea ”Cum se va sfârși?” .Nu dau acum spoilere dar tot ce zic e că merită .

One Week Friends 61891
Sus In jos
Vizitator
Vizitator




One Week Friends Empty
MesajSubiect: Re: One Week Friends   One Week Friends Icon_minitimeVin Ian 01, 2016 3:27 am

OMG ITI MULTUMESC . Am vazut primul episod cand era On-Going dupa care am uitat de el si nu i-am mai retinut numele ! Imi aduc aminte cum mergeau pe acoperis sa manance si tot asa . Ma bucur ca mi-ai amintit , multumita tie l-am gasit iar ! Acum pot sa-l termin , iti multumesc !
Sus In jos
eKoko

eKoko


Mesaje : 44
Otaku Points : 74
Reputaţie Otaku : 0
Data de inscriere : 01/01/2016
Varsta : 21
Localizare : blue planet

One Week Friends Empty
MesajSubiect: Re: One Week Friends   One Week Friends Icon_minitimeVin Ian 01, 2016 3:28 am

lol :)) ce coincidență

Cu plăcere : 3
Sus In jos
Ale-chan

Ale-chan


Mesaje : 73
Otaku Points : 92
Reputaţie Otaku : 3
Data de inscriere : 30/12/2015
Varsta : 23
Localizare : Konoha.

One Week Friends Empty
MesajSubiect: Re: One Week Friends   One Week Friends Icon_minitimeVin Ian 01, 2016 4:27 am

Yei, încă o recomandare şi încă un anime pus pe lista mea. Sincer, din descriere a început să mă captiveze şi cred că o să-i dau o încercare :)
Mulțumim de recomandare!
Sus In jos
Continut sponsorizat





One Week Friends Empty
MesajSubiect: Re: One Week Friends   One Week Friends Icon_minitime

Sus In jos
 
One Week Friends
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime România :: Genuri :: Dragoste-
Mergi direct la: