Anime România
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Un forum dedicat tuturor fanilor de anime din Romania si nu numai. Va asteptam aici ! :)
 
AcasaCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Te plictiseşti ? Intră chiar acum pe chat ! (doar utilizatorii înregistraţi au acces la chat) Viteza

 

 Zankyou no terror

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
Vizitator
Vizitator




Zankyou no terror Empty
MesajSubiect: Zankyou no terror   Zankyou no terror Icon_minitimeJoi Dec 31, 2015 1:27 pm

Um...nu stiu cum functioneaza asta, dar o sa incerc eu prima. Am incercat sa nu dau nici-un spoiler.

Anime-ul recomandat de mine astazi este Zankyou no terror. Este un anime genial, dar nu prea popular.
Se incadraza in genurile : Scoala, Psihologic, Mister, Politist
Intr-un prezent alternativ, Tokyo este socat cu un atac terorist.Singurul indiciu este un video postat pe internet.


Zankyou no terror Noiw79
Zankyou no terror 15k945
Zankyou no terror 2r3fo28

Povestea are ca protagonisti 2 baieti si o fata.

Zankyou no terror 4pt3wx
Zankyou no terror 2dsg614
Sus In jos
Satomi-Kun Henshin
Sensei-Master (Admin)
Sensei-Master (Admin)
Satomi-Kun Henshin


Mesaje : 54
Otaku Points : 11092
Reputaţie Otaku : 9
Data de inscriere : 30/12/2015
Varsta : 26
Localizare : Tokyo, Japan

Zankyou no terror Empty
MesajSubiect: Re: Zankyou no terror   Zankyou no terror Icon_minitimeJoi Dec 31, 2015 1:35 pm

pare interesant, cred că o să îl încerc king
Sus In jos
https://animero.forum.st
Vizitator
Vizitator




Zankyou no terror Empty
MesajSubiect: Re: Zankyou no terror   Zankyou no terror Icon_minitimeJoi Dec 31, 2015 1:40 pm

Satomi-Kun a scris:
pare interesant, cred că o să îl încerc king

Asa sa faci ^^ Chiar merita. PS :Am plans in hohote la sfarsit.
Sus In jos
Ohana




Mesaje : 4
Otaku Points : 6
Reputaţie Otaku : 0
Data de inscriere : 31/12/2015

Zankyou no terror Empty
MesajSubiect: Re: Zankyou no terror   Zankyou no terror Icon_minitimeJoi Dec 31, 2015 2:17 pm

Cine nu a plans?!
Sus In jos
Ale-chan

Ale-chan


Mesaje : 73
Otaku Points : 92
Reputaţie Otaku : 3
Data de inscriere : 30/12/2015
Varsta : 23
Localizare : Konoha.

Zankyou no terror Empty
MesajSubiect: Re: Zankyou no terror   Zankyou no terror Icon_minitimeJoi Dec 31, 2015 2:24 pm

Sincer, am început să mă uit la el acum ceva timp dar n-am putut trece de episodul 3 pentru că n-aveam suficient timp. Probabil că o să mă uit la el în 2016. Dar e o recomandare bună şi cred că merită, după cum ai spus şi tu :)
Sus In jos
Vizitator
Vizitator




Zankyou no terror Empty
MesajSubiect: Re: Zankyou no terror   Zankyou no terror Icon_minitimeJoi Dec 31, 2015 2:59 pm

Este o serie foarte buna, dar cam scurta, mi-a facut placere s-o urmaresc. Dintre cei 2 protagonisti care este preferatul tau? Al meu Kokonoe Arata, dar pot spune ca iubesc zambetul lui Touji Hisami. Sfarsitul a fost si asteptat, dar si neasteptat. :(
Sus In jos
Vizitator
Vizitator




Zankyou no terror Empty
MesajSubiect: Re: Zankyou no terror   Zankyou no terror Icon_minitimeJoi Dec 31, 2015 3:15 pm

Am vazut seria de cand era On-Going , mi-a placut ideea cu teroristii care lasa ghicitori si cel care le ghiceste pentru a-i prinde .
Totusi , speram sa aflu si motivul pentru care-l recomanzi , ce avea de te-a facut sa-l recomanzi ? De ce este bun ? Daca doar spui ca-i bun nu ajuta prea mult , Zankyou No Terror este un anime original si ai putea spune multe lucruri despre el , sper sa-ti aflu parerea .
Sus In jos
Continut sponsorizat





Zankyou no terror Empty
MesajSubiect: Re: Zankyou no terror   Zankyou no terror Icon_minitime

Sus In jos
 
Zankyou no terror
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime România :: Anime Zone :: Recomandări episoade / anime-
Mergi direct la: