Anime România
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Un forum dedicat tuturor fanilor de anime din Romania si nu numai. Va asteptam aici ! :)
 
AcasaCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Te plictiseşti ? Intră chiar acum pe chat ! (doar utilizatorii înregistraţi au acces la chat) Viteza

 

 Kimi ni Todoke

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Robi

Robi


Mesaje : 30
Otaku Points : 70
Reputaţie Otaku : 0
Data de inscriere : 31/12/2015
Varsta : 23

Kimi ni Todoke Empty
MesajSubiect: Kimi ni Todoke   Kimi ni Todoke Icon_minitimeJoi Dec 31, 2015 6:23 am

Kimi ni Todoke Bfkz0x
Genul Seriei:Dragoste,Slice of Life,Drama,Comedie

Numar episoade: 38

Durata episod:24 minute

Poveste: Kimi ni Todoke : Kuronuma Sawako ,este inteleasa gresit de colegii ei de clasa.Desi este o fire timida,ea reuseste mereu fara sa vrea sa-i sperie pe cei din jurul sau.Ea vrea sa isi faca amintiri in liceu,si prieteni “adevarati”,dar ii este foarte greu,la un moment dat pare imposibil. Cu dragostea sta si mai prost decat cu prietenii,nu a avut niciodata un prieten dar este totusi indragostita de cel mai “popular “baiat din liceu,Kazehaya Shouta.


Ultima editare efectuata de catre Robi in Sam Ian 02, 2016 4:34 am, editata de 2 ori
Sus In jos
Ale-chan

Ale-chan


Mesaje : 73
Otaku Points : 92
Reputaţie Otaku : 3
Data de inscriere : 30/12/2015
Varsta : 23
Localizare : Konoha.

Kimi ni Todoke Empty
MesajSubiect: Re: Kimi ni Todoke   Kimi ni Todoke Icon_minitimeJoi Dec 31, 2015 2:27 pm

Sunt la episodul  şapte şi sincer merită vizionat pentru cei ce vor cu adevărat să vadă un anime romance. Eu i-aş da cinci steluțe :3
Sus In jos
 
Kimi ni Todoke
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Kimi no Iru Machi

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime România :: Genuri :: Dragoste-
Mergi direct la: